TATABÁNYAI SZC KULTSÁR ISTVÁN SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA
 
9.a - Sakáč Roland
 
1. Babirák László 15. Mikula Vivien Martina
2. Bognár Márk 16. Németh Bernadett
3. Csere Ramóna Tímea 17. Németh Lili Odett
4. Cseszka Nikolett 18. Pintér András
5. Csiszár Zsófia 19. Pirik Patrícia
6. Dózsa Emma 20. Sáling Evelin Gyöngyi
7. Egyed Márk 21. Sváb Debóra Magdaléna
8. Egyed Gábor 22. Szabó Márk
9. Éri Barbara Anita 23. Szabó Regina
10. Horváth Viktória 24. Szakál Panna
11. Hutflesz Norbert 25. Szikszai István
12. Kiss Richárd 26. Takács Kitti
13. Kohár Gréta 27. Vimrázi Márta
14. Kurucz Emoke 28. Zsolnai Benjámin


 
9.b - Tóthné Szabó Erika
 
1. Berki Amanda Maja 16. Radó Martin
2. Bodnár Gabriella 17. Regölics Zsófia
3. Ertl Anett 18. Szabó Nóra
4. György Rózsa Dorina 19. Szajkó Árpád Attila
5. Horváth Krisztina Boglárka 20. Szőnyeg Bence Béla
6. Hullám László Béla 21. Torma Kitti
7. Kántor Vivien Kitti 22. Tőke Bianka
8. Kiss Attila 23. Tromposch Ákos
9. Kocsis Bianka 24. Ujj Laura Denissza
10. Kőszegi Gabriella Bigitta 25. Vajda Márkó
11. Nárai Viktória 26. Végh Bence
12. Nemcsek Mirella 27. Végh Vivien
13. Ollé Eszter Barbara 28. Velencei Rebeka
14. Patócs Dorina Amanda 29. Velencei Renáta
15. Paulovics Bence 30. Vörös Evelin Virág


 
10.a - Tóth Árpád
 
1. Ács Dávid 15. Lakatos Ramóna
2. Alexovics Róbert 16. Lévai Renáta
3. Bognár Andrea 17. Máté Loretta
4. Bőcs-Kovács Nikolett 18. Orbán Anita Antónia
5. Csikai István 19. Polgár Alexa
6. Encz Attila 20. Seregi Cintia
7. Fazekas Fruzsina 21. Sörtély Beáta Andrea
8. Gáti Kein 22. Szabados Dávid
9. Gesztesi Barnabás 23. Szél Áron
10. Glázer Benjamin 24. Szlukovényi Krisztina
11. Gyuga Krisztián Virgil 25. Tatai-Szűcs Viktor
12. Hanák Rafael 26. Uttó Krisztina
13. Horváth Eszter 27. Végh Jácint
14. Józsa Korina 28. Veres Dorina


 
10.b - Dr. Ágh Eleonóra
 
1. Bakó Emília 16. Kupecz Alexandra Gabriella
2. Baranyai Katalin 17. Németh Georgina
3. Bíró Ákos Benedek 18. Nyári Elizabet
4. Bognár Donáta 19. Patonai Kevin
5. Borbély Máté Dávid 20. Pirik Mihály
6. Csehi Elizabet Rita 21. Rabi Cintia
7. Dibusz Edina 22. Sebestyén Dzsenifer
8. Farkasdy Szabina 23. Simon Alexandra
9. Gyuris Renáta Patrícia 24. Szalai Dominik
10. Herczeg Alexandra 25. Szalay Viktória
11. Hocza Krisztián Pál 26. Tisztavári Dorottya
12. Jakubács Dzsesszika 27. Valakovics Petra
13. Janoska Dorina 28. Veréb Georgina
14. Korán Tamás 29. Würtz Tamás
15. Kravecz Nóra 30. Závogyán Csilla


 
11.a - Sövegné Bóka Erika
 
1. Ács Henrietta 12. Nyári Gábor
2. Balogh Ádám 13. Osbáth Róbert
3. Bogár Dzsenifer 14. Skuba Patrik
4. György Tamás 15. Solymos Nikolett
5. Hornyák László 16. Somogyi Richárd
6. Ihász Flóra 17. Szabó Dávid
7. Jakubács Martina 18. Szalai Dorina
8. Kocsis Richárd 19. Varga Jázmin Izabella
9. Kovács Bálint Márk 20. Vas Dominika
10. Lakatos Enikő 21. Vencsellei Tímea
11. Mátyás Alexandra 22. Vízler Orsolya


 
11.b - Szabó Attila
 
1. Dudás Anna 9. Prógli Martin
2. Fülöp Rebeka Klaudia 10. Remény Ilona
3. Hamza Dávid József 11. Rétháti Dorina
4. Kiss Olimpia Kitti 12. Suhajda Flóra
5. Link Ágnes 13. Szabó Flanna Judit
6. Lipóth Laura 14. Varga Benjámin Lajos
7. Liszkai Krisztina 15. Windoch Leila Alexandra
8. Póczos Karina 16. Zubek Tímea

 

 

 

Copyright C 2018 | Tatabányai SZC Kultsár István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája